Remont BigBlueButton – snimanje ne radi od 12 do 24h, 21.03.2020.

Poštovane nastavnice i nastavnici koji koristite sustav Omega, drage studentice i studenti,  najavljujemo neodgodivu nadogradnju sustava za snimanje webinara BigBlueButton koja će se održati u subotu, 21.03.2020. s početkom od 12.00 sati i trajanjem do predvidivo 24.00 sata.

Za to vrijeme neće biti moguće snimiti nova predavanja niti pregledavati snimljena. Svi podaci će biti sigurni, a sve snimke načinjene do 11.59 sati taj dan bit će dostupne nakon dovršetka nadogradnje sustava.

Sustav Omega i sve ostale usluge radit će nesmetano cijelo to vrijeme (poslužitelji su odvojeni). Nadogradnju radimo radi povećanja raspoložive količine prostora za vaše snimke.

Zahvaljujem vam na razumijevanju i trudu, te na brojnim snimkama predavanja koje ste snimilii, na njima uživo sudjelovali i/ili pregledali ovih dana!